Ryor Silueta zeštíhlující emulze 200 ml

Objem
200 ml

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• Snadno se roztira a svými účinky nás velmi překvapil.

Tento produkt jsme si vybrali na doporučení , a jsme nadšeni jak funguje.Ačkoliv jsme měli určité pochybnosti, tak jsme zcela překvapeni jak funguje.Použiti je jednoduché a nejsou žádné potíže s roztíráním.Doporučujeme všem kdo se chce zbavit pomerančové kůže a jiných obtíží.

Objem
200 ml

RYOR Zeštíhlující emulze Silueta 200 ml

Zeštíhlující emulze RYOR Slueta je přípravek, který se používá při vyšším stupni celulitidy II. a III.

Má v sobě obsažené výtažky z mořských řas, listnatce kopinatého, guarany a citronové kůry. Soubor přírodních aktivních látek podporuje odbourávání tuků a uvolňování toxických látek z těla. Tak dochází ke zpevnění a zeštíhlení postižených částí těla.

Způsob použití:

Emulzi RYOR Slueta používejte pravidelně ráno a také před pohybovou aktivitou. Aplikujte hlavně na kůži na nohách, stehnech a na břiše.

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• Snadno se roztira a svými účinky nás velmi překvapil.

• Velmi dobrá. Ryor je asi nejlepší. Chladí. Někdy má člověk pocit, že se dostává až na kost:).

Dříve jsem mu dala přednost k výrazně nižší ceně (teď už je za nižší cenu Eveline) narozdíl od zahraničních výrobků. Teď už je cena vyšší než před lety. Přesto vzhledem k tomu, že je účinný, vyplatí se koupit.

Tuto emulzi jsem vyzkoušela už před mnoha lety, když jsem vážila asi o 20 kg více než nyní a vzpomínám si, že jsem měla výborný pocit po její aplikaci. Vzhledem k tomu, že emulze je ze samých přírodních ingrediencí a z extraktu mořských řas, krásně svěže voní, trochu chladí a já měla pocit, že ztrácím centimetry přímo každou vteřinu. Bez pohybu a diety Vám samozřejmě žádná emulze od obezity nepomůže, ale touto emulzí můžete Vaše snažení podpořit a budete mít o trochu lepší pocit.